ملاقات سرپرست دفتر حلال با اقای انتونیو جورج کاماردیلی رییس اتحادیه صادر کنندگان گوشت برزیل وابسته به وزارت کشاورزی برزیل

سرپرست دفتر حلال صبح روز دوشنبه با حضور در دفتر اقای کاماردیلی با وی ملاقات نمود در این ملاقات ضمن تشکر از ایشان به جهت حمایت از دفتر حلال اظهار داشت عملیات دفتر حلال به جهت نظارت شرعی در کشور برزیل کاملا شفاف و روشن است و سعی نموده ایم قوانین و مقررات کشور شما را بطور کامل رعایت نماییم همانگونه که شرکتهای تولید کننده گوشت هم موظف بر رعایت مقررات دفتر حلال می باشند وی اضافه نمود ما علاوه بر گوشت قصد داریم ژلاتین هم از برزیل به ایران صادر نماییم که امیدواریم شما در این موضوع هم کمک نمایید.
اقای کاماردیلی در این ملاقات ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار اظهار داشت من به شماخیلی علاقمندم که همه کارهای دفتر حلال را شفاف و برطبق مقررات انجام می دهید و با تمام توان در جهت حل مشکلات شما تلاش می کنم وی اضافه نمود جمهوری اسلامی ایران یکی از مشتریان خوب ماست.
در ادامه جلسه پیر امون کاهش تبعات تحریم در حمل ونقل گوشت به ایران و راهکارهای مناسب مذاکراتی صورت گرفت. در پایان اقای کاماردیلی در خصوص هماهنگی های لازم برای صادرات ژلاتین حلال به ایران اعلام امادگی نمود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *