حجت الاسلام والمسلمین شریعت گفت:ما در مذاکرات با عزت ایستاده ایم و زیر بار هیچ گونه تحمیلی نمی رویم

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” حجت الاسلام والمسلمین محسن شریعت  فرزند مرحوم آیت الله شریعت صبح امروز در جمع مردم شهرستان فلاورجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ابتدا با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن به نقش رهبری امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب پرداخت.

 وی  اظهار داشت: حضرت امام(ره) ابراهیم وار وارد میدان مبارزه شد و به بت شکنی و روشنگری افکار پرداخت و یک جریان ضد ظلم و استکبار را شکل داد که فقط منجر به سقوط نظام شاهنشاهی نشد بلکه توده های مستضعف جهان را تحت تاثیر خود قرار داد.

 وی همچنین افزود: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا از همان ابتدا با تمام توان به جنگ این نظام آمد .لکن وفاداری امت به امام خود و همراهی با نهضت این توطئه ها را خنثی نمود.حجت الاسلام والمسلمین همچنین ادامه داد: راهپیمایی با شکوه ملت ایران در حقیقت تجدید عهد با آرمان های امام خمینی و مقام معظم رهبری است و از طرف دیگر یک پیام برای آمریکا دارد که در قضیه مذاکرات با عزت ایستاده ایم و زیر بار هیچ گونه تحمیلی نمی رویم و تیم مذاکره کننده هسته ای نیز با عزت تمام در مقابل طرف مذاکره قرار گیرد. وی همچنین وفاداری مردم به رهبری و پاسداشت خون شهیدان و وحدت را ضامن پایداری نظام اسلامی دانست و از حضور مردم همیشه در صحنه فلاورجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *